Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X50
51,77 złszt. (42,09 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X60
54,69 złszt. (44,46 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X55
SKU:
DIN 835 A2 M 24X55
RODZAJ
DWUSTRONNE
53,38 złszt. (43,40 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 30,80 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 48 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 44,50 mm |

























