Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X35
46,88 złszt. (38,11 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X45
50,14 złszt. (40,76 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X40
SKU:
DIN 835 A2 M 24X40
RODZAJ
DWUSTRONNE
48,51 złszt. (39,44 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 25,40 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 48 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 29,50 mm |

























