Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X100
94,41 złszt. (76,76 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X120
113,95 złszt. (92,64 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X110
SKU:
DIN 835 A2 M 24X110
RODZAJ
DWUSTRONNE
104,17 złszt. (84,69 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 50,60 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 48 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























