Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 20X75
33,57 złszt. (27,29 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 20X85
36,31 złszt. (29,52 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 20X80
SKU:
DIN 835 A2 M 20X80
RODZAJ
DWUSTRONNE
34,82 złszt. (28,31 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 26,00 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 40 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























