Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 20X120
46,58 złszt. (37,87 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 20X40
26,21 złszt. (21,31 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 20X35
SKU:
DIN 835 A2 M 20X35
RODZAJ
DWUSTRONNE
25,15 złszt. (20,45 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 15,20 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 40 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 25,70 mm |

























