Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 16X85
19,15 złszt. (15,57 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 16X95
20,79 złszt. (16,90 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 16X90
SKU:
DIN 835 A2 M 16X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
20,09 złszt. (16,33 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 17,20 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 32 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 32 mm |

























