Wkręty do twardego drewna z gniazdem na torx Art. 9242 A4 4,5X80/48 TX20
0,63 złszt. (0,51 zł netto)
Wkręty do twardego drewna z gniazdem na torx Art. 9242 A4 5,0X40/24 TX25
0,42 złszt. (0,34 zł netto)
Wkręty do twardego drewna z gniazdem na torx Art. 9242 A4 5,0X100/60 TX25
SKU:
Art. 9242 A4 5,0X100/60 TX25
0,99 złszt. (0,80 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,80 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje drewniane |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Długość gwintu (b) | 60 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,45 mm |
| Kształt głowy | ozdobne głowy |
| Zastosowania | Idealne do zakładów stolarskich i ciesielskich oraz firm ogrodniczych do mocowania desek tarasowych i pomostów. Idealne rozwiązanie również do twardych gatunków drewna, jak bangkirai, massaranduba itp. Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. W zależności od gatunku drewna głębokość wkręcenia powinna wynosić 8 x średnica. |
| Średnica łba (dk) | 7,50 mm |

























