Wkręty do drewna z żebrowanym profilem, łeb stożkowy z gniazdem na torx Art. 9241 1.4006 5,0X50/30 TX20
0,38 złszt. (0,31 zł netto)
Wkręty do drewna z żebrowanym profilem, łeb stożkowy z gniazdem na torx Art. 9241 1.4006 5,0X70/42 TX20
0,52 złszt. (0,42 zł netto)
Wkręty do drewna z żebrowanym profilem, łeb stożkowy z gniazdem na torx Art. 9241 1.4006 5,0X60/36 TX20
SKU:
Art. 9241 1.4006 5,0X60/36 TX20
0,44 złszt. (0,36 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | C1 |
| Waga netto na 100 | 0,52 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 3,60 mm |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje drewniane |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Długość gwintu (b) | 36 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,45 mm |
| Kształt głowy | ozdobne głowy |
| Zastosowania | Idealne do zakładów stolarskich i ciesielskich oraz firm ogrodniczych do mocowania desek tarasowych i pomostów. Idealne rozwiązanie również do twardych gatunków drewna, jak bangkirai, massaranduba itp. Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. W zależności od gatunku drewna głębokość wkręcenia powinna wynosić 8 x średnica. |
| Średnica łba (dk) | 7,50 mm |
| Dł. końcówki wiercącej (lp) | 5,20 mm |

























