Wkręty do drewna z żebrowanym profilem, łeb stożkowy z gniazdem na torx Art. 9241 1.4006 4,0X30/18 TX15
0,17 złszt. (0,14 zł netto)
Wkręty do drewna z żebrowanym profilem, łeb stożkowy z gniazdem na torx Art. 9241 1.4006 4,0X40/24 TX15
0,21 złszt. (0,17 zł netto)
Wkręty do drewna z żebrowanym profilem, łeb stożkowy z gniazdem na torx Art. 9241 1.4006 4,0X35/24 TX15
SKU:
Art. 9241 1.4006 4,0X35/24 TX15
0,20 złszt. (0,16 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | C1 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,21 kg |
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 2,60 mm |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje drewniane |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX15 |
| Długość gwintu (b) | 24 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,75 mm |
| Kształt głowy | ozdobne głowy |
| Zastosowania | Idealne do zakładów stolarskich i ciesielskich oraz firm ogrodniczych do mocowania desek tarasowych i pomostów. Idealne rozwiązanie również do twardych gatunków drewna, jak bangkirai, massaranduba itp. Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. W zależności od gatunku drewna głębokość wkręcenia powinna wynosić 8 x średnica. |
| Średnica łba (dk) | 6 mm |
| Dł. końcówki wiercącej (lp) | 3,70 mm |

























