Śruby z łbem kulistym podkładkowym termoplastów Art. 9191 A2 6,0X50 TX25
1,05 złszt. (0,85 zł netto)
Wkręty do drewna z żebrowanym profilem, łeb stożkowy z gniazdem na torx Art. 9241 1.4006 3,2X25/17 TX10
0,15 złszt. (0,12 zł netto)
Wkręty do drewna z żebrowanym profilem, łeb stożkowy z gniazdem na torx Art. 9241 1.4006 3,2X20/14 TX10
SKU:
Art. 9241 1.4006 3,2X20/14 TX10
0,15 złszt. (0,12 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | C1 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,08 kg |
| Średnica (d) | 3,20 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 2,40 mm |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje drewniane |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX10 |
| Długość gwintu (b) | 14 mm |
| Wysokość łba (k) | 2 mm |
| Kształt głowy | ozdobne głowy |
| Zastosowania | Idealne do zakładów stolarskich i ciesielskich oraz firm ogrodniczych do mocowania desek tarasowych i pomostów. Idealne rozwiązanie również do twardych gatunków drewna, jak bangkirai, massaranduba itp. Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. W zależności od gatunku drewna głębokość wkręcenia powinna wynosić 8 x średnica. |
| Średnica łba (dk) | 5 mm |
| Dł. końcówki wiercącej (lp) | 3,10 mm |

























