Śruby z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus, pełny gwint ISO 7380-1 A2 M 6X10/10
0,21 złszt. (0,17 zł netto)
Śruby z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus, pełny gwint ISO 7380-1 A2 M 6X12/12
0,15 złszt. (0,12 zł netto)
Śruby z łbem grzybkowym, gniazdo na torx, pełny gwint ISO 7380-1 A2 M 6X10/10 TX30
SKU:
ISO 7380-1 A2 M 6X10/10 TX30
RODZAJ
GRZYBKOWE
0,22 złszt. (0,18 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | GRZYBKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,31 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX30 |
| Wysokość łba (k) | 3,30 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zalety produktu | Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie |
| Średnica łba (dk) | 10,50 mm |
| Wymiar t (t) | 2,08 mm |

























