Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 6,3X32 H
0,71 złszt. (0,58 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 6,3X32 Z
0,71 złszt. (0,58 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 6,3X32 TX30
SKU:
DIN 7504 A4 O 6,3X32 TX30
0,75 złszt. (0,61 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,60 kg |
| Średnica (d) | 6,30 mm |
| Długość całkowita (l) | 32 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 5,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX30 |
| Wysokość łba (k) | 3,15 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 10,90 mm |

























