Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 6,3X100 Z
2,25 złszt. (1,83 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 6,3X16 TX30
0,46 złszt. (0,37 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 6,3X16 H
SKU:
DIN 7504 A4 O 6,3X16 H
0,43 złszt. (0,35 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,31 kg |
| Średnica (d) | 6,30 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 5,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Wysokość łba (k) | 3,15 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 10,90 mm |

























