Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 5,5X22 Z
0,42 złszt. (0,34 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 5,5X25 TX25
0,47 złszt. (0,38 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 5,5X25 H
SKU:
DIN 7504 A4 O 5,5X25 H
0,44 złszt. (0,36 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,37 kg |
| Średnica (d) | 5,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 4,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 10,30 mm |

























