Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 4,8X75 H
0,94 złszt. (0,76 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 4,8X75 Z
0,94 złszt. (0,76 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 4,8X75 TX25
SKU:
DIN 7504 A4 O 4,8X75 TX25
1,01 złszt. (0,82 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,77 kg |
| Średnica (d) | 4,80 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 4,10 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Wysokość łba (k) | 2,80 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 9,30 mm |

























