Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 4,2X50 H
0,41 złszt. (0,33 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 4,2X50 Z
0,41 złszt. (0,33 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 4,2X50 TX20
SKU:
DIN 7504 A4 O 4,2X50 TX20
0,44 złszt. (0,36 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A4 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,36 kg |
| Średnica (d) | 4,20 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 3,60 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Wysokość łba (k) | 2,60 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 8,40 mm |

























