Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 3,9X32 Z
0,25 złszt. (0,20 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 3,9X38 TX15
0,34 złszt. (0,28 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 3,9X38 H
SKU:
DIN 7504 A4 O 3,9X38 H
0,32 złszt. (0,26 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A4 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,25 kg |
| Średnica (d) | 3,90 mm |
| Długość całkowita (l) | 38 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 3,10 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH2 |
| Wysokość łba (k) | 2,50 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 7,50 mm |

























