Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 3,5X25 TX10
0,19 złszt. (0,15 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 3,5X9,5 H
0,11 złszt. (0,09 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A4 O 3,5X25 Z
SKU:
DIN 7504 A4 O 3,5X25 Z
0,17 złszt. (0,14 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A4 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,13 kg |
| Średnica (d) | 3,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Pozidrive |
| Wymiar dp (dp) | 2,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Wysokość łba (k) | 2,35 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 7,30 mm |

























