Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 6,3X70 Z
0,93 złszt. (0,76 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 6,3X80 TX30
1,20 złszt. (0,98 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 6,3X80 H
SKU:
DIN 7504 A2 O 6,3X80 H
1,12 złszt. (0,91 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,46 kg |
| Średnica (d) | 6,30 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 5,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Wysokość łba (k) | 3,15 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 10,90 mm |

























