Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 4,8X45 TX25
0,32 złszt. (0,26 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 4,8X45 Z
0,31 złszt. (0,25 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 4,8X45 V2
SKU:
DIN 7504 A2 O 4,8X45 V2
0,33 złszt. (0,27 zł netto)
1
Osoba ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A2 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,46 kg |
| Średnica (d) | 4,80 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Kwadrat |
| Wymiar dp (dp) | 4,10 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wymiar kątowy (e) | 2,84 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | V2 |
| Wysokość łba (k) | 2,80 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Zalety produktu | Gniazdo kwadratowe Gniazdo to stanowi optymalne uzupełnienie do popularnych rodzajów gniazd, PZ i PH, takich jak TX |
| Średnica łba (dk) | 9,30 mm |

























