Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 3,5X13 TX10
0,09 złszt. (0,07 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 3,5X13 Z
0,07 złszt. (0,06 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 A2 O 3,5X13 V1
SKU:
DIN 7504 A2 O 3,5X13 V1
0,09 złszt. (0,07 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A2 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,07 kg |
| Średnica (d) | 3,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 13 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Kwadrat |
| Wymiar dp (dp) | 2,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | V1 |
| Wysokość łba (k) | 2,35 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Zalety produktu | Gniazdo kwadratowe Gniazdo to stanowi optymalne uzupełnienie do popularnych rodzajów gniazd, PZ i PH, takich jak TX |
| Średnica łba (dk) | 7 mm |

























