Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 1.4006 O 5,5X45 TX25
0,66 złszt. (0,54 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 1.4006 O 5,5X60 TX25
0,89 złszt. (0,72 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 1.4006 O 5,5X50 TX25
SKU:
DIN 7504 1.4006 O 5,5X50 TX25
0,71 złszt. (0,58 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | C1 |
| Waga netto na 100 | 0,72 kg |
| Średnica (d) | 5,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 4,80 mm |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje drewniane, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | – Nadaje się do stali i miękkich metali |
| Średnica łba (dk) | 10,30 mm |

























