Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 1.4006 O 4,2X22 TX20
0,19 złszt. (0,15 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 1.4006 O 4,2X32 TX20
0,25 złszt. (0,20 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 1.4006 O 4,2X25 TX20
SKU:
DIN 7504 1.4006 O 4,2X25 TX20
0,21 złszt. (0,17 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | C1 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,23 kg |
| Średnica (d) | 4,20 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 3,60 mm |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje drewniane, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Wysokość łba (k) | 2,60 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | – Nadaje się do stali i miękkich metali |
| Średnica łba (dk) | 8,40 mm |

























