Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A4 K 5,5X13
0,44 złszt. (0,36 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A4 K 5,5X140
3,16 złszt. (2,57 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A4 K 5,5X130
SKU:
DIN 7504 A4 K 5,5X130
2,96 złszt. (2,41 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 1,91 kg |
| Średnica (d) | 5,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 130 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Wymiar dp (dp) | 4,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wymiar kątowy (e) | 8,71 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
| Wysokość łba (k) | 5,40 mm |
| Kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica kołnierza (dc) | 11 mm |

























