Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A4 K 4,2X38
0,43 złszt. (0,35 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A4 K 4,2X50
0,52 złszt. (0,42 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A4 K 4,2X45
SKU:
DIN 7504 A4 K 4,2X45
0,49 złszt. (0,40 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,38 kg |
| Średnica (d) | 4,20 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Wymiar dp (dp) | 3,60 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wymiar kątowy (e) | 7,59 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 7 |
| Wysokość łba (k) | 4,10 mm |
| Kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica kołnierza (dc) | 8,80 mm |

























