Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A2 K 6,3X16
0,47 złszt. (0,38 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A2 K 6,3X22
0,52 złszt. (0,42 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A2 K 6,3X19
SKU:
DIN 7504 A2 K 6,3X19
0,48 złszt. (0,39 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,65 kg |
| Średnica (d) | 6,30 mm |
| Długość całkowita (l) | 19 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Wymiar dp (dp) | 5,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wymiar kątowy (e) | 10,95 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 10 |
| Wysokość łba (k) | 5,90 mm |
| Kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica kołnierza (dc) | 13,20 mm |

























