Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A2 K 5,5X80
0,91 złszt. (0,74 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A2 K 6,3X100
1,70 złszt. (1,38 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A2 K 5,5X90
SKU:
DIN 7504 A2 K 5,5X90
1,07 złszt. (0,87 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,43 kg |
| Średnica (d) | 5,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Wymiar dp (dp) | 4,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wymiar kątowy (e) | 8,71 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
| Wysokość łba (k) | 5,40 mm |
| Kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica kołnierza (dc) | 11 mm |

























