Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O DIN 7504 1.4006 O 6,3X90 TX30
1,81 złszt. (1,47 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A2 K 3,5X16
0,12 złszt. (0,10 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem szesciokątnym i kołnierzem, forma K DIN 7504 A2 K 3,5X13
SKU:
DIN 7504 A2 K 3,5X13
0,12 złszt. (0,10 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A2 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,10 kg |
| Średnica (d) | 3,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 13 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Wymiar dp (dp) | 2,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wymiar kątowy (e) | 5,96 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5,5 |
| Wysokość łba (k) | 3,40 mm |
| Kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica kołnierza (dc) | 8,30 mm |

























