Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A4 M 6,3X80 Z
1,83 złszt. (1,49 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A4 M 6,3X90 TX30
2,23 złszt. (1,81 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A4 M 6,3X90 H
SKU:
DIN 7504 A4 M 6,3X90 H
2,08 złszt. (1,69 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 1,50 kg |
| Średnica (d) | 6,30 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 5,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Wysokość łba (k) | 4,55 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 12,50 mm |

























