Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 6,3X70 TX30
1,14 złszt. (0,93 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 6,3X80 H
1,14 złszt. (0,93 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 6,3X70 Z
SKU:
DIN 7504 A2 M 6,3X70 Z
1,06 złszt. (0,86 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,29 kg |
| Średnica (d) | 6,30 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Pozidrive |
| Wymiar dp (dp) | 5,80 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ3 |
| Wysokość łba (k) | 4,55 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 12,50 mm |

























