Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 4,8X19 Z
0,20 złszt. (0,16 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 4,8X22 TX25
0,22 złszt. (0,18 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 4,8X22 H
SKU:
DIN 7504 A2 M 4,8X22 H
0,21 złszt. (0,17 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A2 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,31 kg |
| Średnica (d) | 4,80 mm |
| Długość całkowita (l) | 22 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 4,10 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH2 |
| Wysokość łba (k) | 3,55 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 9,50 mm |

























