Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 2,9X13 Z
0,07 złszt. (0,06 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 2,9X16 TX8
0,10 złszt. (0,08 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 A2 M 2,9X16 H
SKU:
DIN 7504 A2 M 2,9X16 H
0,10 złszt. (0,08 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A2 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,07 kg |
| Średnica (d) | 2,90 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 2,30 mm |
| Obszar zastosowań | Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH1 |
| Wysokość łba (k) | 2,20 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zastosowania | tylko do miękkich materiałów, Uwaga |
| Średnica łba (dk) | 5,60 mm |

























