Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 1.4006 M 5,5X70 TX25
1,19 złszt. (0,97 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 1.4006 M 5,5X80 TX25
1,34 złszt. (1,09 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 1.4006 M 5,5X75 TX25
SKU:
DIN 7504 1.4006 M 5,5X75 TX25
1,26 złszt. (1,02 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | C1 |
| Waga netto na 100 | 1,12 kg |
| Średnica (d) | 5,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 4,80 mm |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje drewniane, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Wysokość łba (k) | 3,95 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zastosowania | – Nadaje się do stali i miękkich metali |
| Średnica łba (dk) | 10,80 mm |

























