Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 1.4006 M 4,8X75 TX25
0,81 złszt. (0,66 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 1.4006 M 4,8X90 TX25
0,94 złszt. (0,76 zł netto)
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M DIN 7504 1.4006 M 4,8X80 TX25
SKU:
DIN 7504 1.4006 M 4,8X80 TX25
0,85 złszt. (0,69 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | C1 |
| Waga netto na 100 | 0,89 kg |
| Średnica (d) | 4,80 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 4,10 mm |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje drewniane, Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Wysokość łba (k) | 3,55 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zastosowania | – Nadaje się do stali i miękkich metali |
| Średnica łba (dk) | 9,50 mm |

























