Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 5,5X42
0,96 złszt. (0,78 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 5,5X50
1,06 złszt. (0,86 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 5,5X45
SKU:
Art. 9051 A4 C 5,5X45
1,00 złszt. (0,81 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,78 kg |
| Średnica (d) | 5,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Imbus |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5 |
| Wysokość łba (k) | 6 mm |
| Kształt głowy | głowica cylindrów |
| Zastosowania | Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczych Do użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, niż skok gwintu wybranego wkrętu, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim Blacha skręcanych elementów musi być grubsza |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wymiar t (t) | 3,40 mm |

























