Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 5,5X13
0,66 złszt. (0,54 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 5,5X19
0,68 złszt. (0,55 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 5,5X16
SKU:
Art. 9051 A4 C 5,5X16
0,67 złszt. (0,54 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,43 kg |
| Średnica (d) | 5,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Imbus |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5 |
| Wysokość łba (k) | 6 mm |
| Kształt głowy | głowica cylindrów |
| Zastosowania | Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczych Do użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, niż skok gwintu wybranego wkrętu, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim Blacha skręcanych elementów musi być grubsza |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wymiar t (t) | 3,40 mm |

























