Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 4,8X25
0,46 złszt. (0,37 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 4,8X32
0,52 złszt. (0,42 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym wg ISO 4762, gniazdo na imbus Art. 9051 A4 C 4,8X30
SKU:
Art. 9051 A4 C 4,8X30
0,49 złszt. (0,40 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,43 kg |
| Średnica (d) | 4,80 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Imbus |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 4 |
| Wysokość łba (k) | 5 mm |
| Kształt głowy | głowica cylindrów |
| Zastosowania | Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczych Do użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, niż skok gwintu wybranego wkrętu, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim Blacha skręcanych elementów musi być grubsza |
| Średnica łba (dk) | 8,50 mm |
| Wymiar t (t) | 2,92 mm |

























