Blachowkręty z łbem walcowym nacięcie proste DIN 7971 A2 C 2,9X25
0,07 złszt. (0,06 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym nacięcie proste DIN 7971 A2 C 2,9X9,5
0,05 złszt. (0,04 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym nacięcie proste DIN 7971 A2 C 2,9X6,5
SKU:
DIN 7971 A2 C 2,9X6,5
0,04 złszt. (0,03 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A2 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,04 kg |
| Średnica (d) | 2,90 mm |
| Długość całkowita (l) | 6,50 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 0,80 mm |
| Głębokość rowka (t) | 0,75 mm |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe |
| Wysokość łba (k) | 1,75 mm |
| Kształt głowy | głowica cylindrów |
| Zastosowania | Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczych Do użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, niż skok gwintu wybranego wkrętu, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim Blacha skręcanych elementów musi być grubsza |
| Średnica łba (dk) | 5,60 mm |

























