Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9140 A2 M 12X60 z korkiem
8,39 złszt. (6,82 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9140 A2 M 6X10 z korkiem
3,25 złszt. (2,64 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9140 A2 M 12X70 z korkiem
SKU:
Art. 9140 A2 M 12X70 z korkiem
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
9,22 złszt. (7,50 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 6,02 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 8 |
| Wysokość łba (k) | 6,60 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Wykonanie: Zaślepka wbijana po wkręceniu śruby. Zaślepka dołączona luzem. |
| Zalety produktu | – Śruba + zaślepka w jednym opakowaniu – Mocowanie bez możliwości odkręcenia |
| Średnica łba (dk) | 21 mm |

























