Blachowkręty z łbem walcowym nacięcie proste DIN 7971 A2 C 2,2X25
0,06 złszt. (0,05 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym nacięcie proste DIN 7971 A2 C 2,2X6,5
0,04 złszt. (0,03 zł netto)
Blachowkręty z łbem walcowym nacięcie proste DIN 7971 A2 C 2,2X4,5
SKU:
DIN 7971 A2 C 2,2X4,5
0,04 złszt. (0,03 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Gatunek stali | A2 |
|---|---|
| Waga netto na 100 | 0,02 kg |
| Średnica (d) | 2,20 mm |
| Długość całkowita (l) | 4,50 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Rodzaj napędu | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 0,60 mm |
| Głębokość rowka (t) | 0,55 mm |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe |
| Wysokość łba (k) | 1,35 mm |
| Kształt głowy | głowica cylindrów |
| Zastosowania | Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczych Do użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, niż skok gwintu wybranego wkrętu, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim Blacha skręcanych elementów musi być grubsza |
| Średnica łba (dk) | 4,20 mm |

























