Nitownica pneumatyczna AirPower4

Nr katalogowy: AP4

Nitownica pneumatyczna AirPower4 Nitownica pneumatyczna AirPower4 Nitownica pneumatyczna AirPower4 Nitownica pneumatyczna AirPower4 Nitownica pneumatyczna AirPower4 Nitownica pneumatyczna AirPower4

Profesjonalna nitownica pneumatyczna do nitonakrętek i nitośrub. W opakowaniu kartonowym, z zestawem trzpieni do nitonakrętek. Nakręcanie nitonakrętki odbywa się automatycznie poprzez dociśnięcie jej do trzpienia nitownicy. Po naciśnięciu spustu nitonakrętka zostaje zaciśnięta w materiale, a trzpień wykręca się automatycznie. Jeżeli trzpień z jakiegoś powodu nie wykręci się do końca z tyłu nitownicy znajduje się przycisk lewych obrotów, który rozwiąże kłopot. Posiada również obrotowy dopływ powietrza(360 stopni) -  dzięki niemu zarówno osoby prawo jak i lewo ręczne mogą wygodnie korzystać z urządzenia. Jest on przydatny również w trudno dostępnych miejscach. Nitownica jest w pełni zautomatyzowana i praca nią w porównaniu do nitownic ręcznych, czy innych nitownic pneumatycznych to czysta przyjemność. Jej ogromnym atutem jest waga oraz zakres nitowania. Jest najlżejszą na rynku nitownicą o tak dużym zakresie nitowania.
Nowoczesny design i zastosowania technologiczne. Wymiana trzpieni oraz regulacja skoku odbywa się ręcznie co oznacza, że do nitownicy nie są potrzebne żadne narzędzia!

Zakres nitowania (nitonakrętki): M3 – M12
Zakres nitowania (nitośruby): M4 – M8
W zestawie końcówki:
Nitonakrętki: M4 | M5 | M6 | M8
Waga: 1,65 kg
Wymiary: 27cm x 28,5cm x 9,9cm
Skok: 7mm
Ciśnienie robocze: 5 – 7 bar
Siła robocza: 18,5 kN

dostępność: dostępny

cena netto: 4 200,000 PLN 3 390,000 PLN
cena brutto: 5 166,000 PLN 4 169,700 PLN