Nitownica pneumatyczna AirPower3

Nr katalogowy: AP3

Nitownica pneumatyczna AirPower3 Nitownica pneumatyczna AirPower3 Nitownica pneumatyczna AirPower3 Nitownica pneumatyczna AirPower3 Nitownica pneumatyczna AirPower3 Nitownica pneumatyczna AirPower3 Nitownica pneumatyczna AirPower3 Nitownica pneumatyczna AirPower3

Profesjonalna nitownica pneumatyczna do nitów zrywalnych oraz strukturalnych. W opakowaniu Kartonowym, z zestawem końcówek oraz pojemnikiem na zerwane gwoździe nitów. Jest to nowoczesna nitownica, w której nie ma już konieczności uzupełniania olejem hydraulicznym. Pierwszego przeglądu z wymianą oleju dokonuje się po zerwaniu 500 000 nitów lub po 3 latach. Posiada kilka ciekawych funkcji:
1. Obrotowy dopływ powietrza(360 stopni) -  dzięki niemu zarówno osoby prawo jak i lewo ręczne mogą wygodnie korzystać z urządzenia. Jest on przydatny również w trudno dostępnych miejscach.
2. Dwu funkcyjny spust – tradycyjnie służy do zrywania nitów oraz po naciśnięciu i przesunięciu w górę wyłącza nitownicę, dzięki czemu nie ma konieczności odłączania jej od źródła powietrza.
3. Pojemnik na zerwane gwoździe – przy pomocy pojemnika steruje się zasysaniem nita. Pojemnik przekręcony na pierwszy stopień to tryb pracy bez zasysania, czyli po zanitowaniu należy delikatnie odchylić nitownicę, żeby gwóźdź wleciał do pojemnika.
Drugi stopień to tryb pracy z zasysaniem. Jest to znaczne ułatwienie pracy ponieważ po przyłożeniu nita do końcówki głowicy nitownica sama wciąga nita dzięki czemu można pracować w różnych płaszczyznach bez obawy, że nit wyleci z głowicy przed zanitowaniem. Po naciśnięciu spustu nit zostaje zerwany, a gwóźdź automatycznie wrzucony do pojemnika, co ponownie jest ułatwieniem, przy pracy pionowo w dół.
Stopień zerowy to odblokowanie pojemnika w celu jego opróżnienia lub dalszej pracy bez niego.

Nowoczesny design i zastosowania technologiczne.

Zakres nitowania: 4,8 – 6,4 mm (strukturalne)
Waga: 1,8 kg
Wymiary: 29,2cm x 29cm x 12,5cm (z pojemnikiem)
Skok: 25mm
Ciśnienie robocze: 5 – 7 bar
Siła robocza: 16 kN
W zestawie końcówki: 4,8-5,0 | 6,0 | 6,4

dostępność: dostępny

cena netto: 3 800,000 PLN 2 950,000 PLN
cena brutto: 4 674,000 PLN 3 628,500 PLN